Kierunki

 

Wyższa Szkoła Europejska posiada bogatą ofertę kierunków studiów podyplomowych. Uczelnia korzysta z nowoczesnych rozwiązań dydaktycznych, które ograniczają do minimum liczbę wykładów na rzecz zajęć praktycznych.

Wśród dostępnych kierunków dostępne są między innymi:

Coaching podyplomowe

Kierunek ten rozwija u studentów kompetencje niezbędne w pracy coacha. Doskonała kadra profesjonalnych coachów – praktyków prowadzi zajęcia w ciekawy sposób, a duża liczba ćwiczeń daje możliwość wypracowania swobody w prowadzeniu sesji coachingowych zarówno indywidulanych jak i zespołowych.

Public Relations

Kierunek studiów przygotowuje studentów do prowadzenia działań w dziale PR. Absolwenci studiów mogą wykazać się wiedzą z zakresu kreatywnego, nieszablonowego myślenia. Potrafią również swobodnie korzystać z narzędzi PR, opracować profesjonalną strategię, wycenić działania PR, zorganizować przetarg i wiele innych.

 

 

Zarządzanie zasobami ludzkimi

Kierunek studiów dedykowany osobom, które przygotowują się do pracy w dziale HR, bądź chcą podnieść swoje kwalifikacje w zarządzaniu zasobami ludzkimi. ZZL podyplomowe to kierunek, który ukończyło już niemal 1000 osób, znajdując zatrudnienie w prestiżowych firmach i instytucjach.

Pełna oferta najlepszych studiów podyplomowych w Krakowie oraz warunki rekrutacji dostępne są pod adresem: http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/.